Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ajgo ; ;

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ajgo

Ajgo


Liczba postów : 9
Reputation : 0
Join date : 12/10/2013
Age : 26
Skąd : Z nikąd

Ajgo ; ; Empty
PisanieTemat: Ajgo ; ;   Ajgo ; ; EmptySob Paź 12, 2013 6:11 pm

Pewnego razu, coś około siedemnastu lat temu pewien bardzo znudzony i już nie do końca trzeźwy duch/anioł/demon <niepotrzebne skreślić> zamarzył stworzyć sobie COŚ. Miało mu to dotrzymywać towarzystwa, zabawiać, sprawiać by nie czuł się samotny. Lecz po pewnym czasie zdał sobie sprawę, że to COŚ jest strasznie denerwujące, a do tego trzeba się nim opiekować! (nie do pomyślenia!!) Więc zrzucił to na ziemię i niech inni się martwią.

To COŚ jak się okazało nazywa się Ajgo , a dokładniej Aikoi ale wszelakie formy dozwolone. Liczy to sobie sto siedemdziesiąt pięć centymetrów i jest płci żeńskiej, więc może zacznę o niej mówić w formie osobowej bo jeszcze się obrazi..  Ajgo ma zadarty nos, rubinowe oczęta i długie włosy w tym samym kolorze. Charakteryzuje ją drobna postura i bardzo jej się to podoba. Jeśli chodzi o orientacje to radzi sobie na tyle dobrze żeby się nie zgubić ~

Do jej ulubionych zajęć można zaliczyć picie herbaty oraz dietetycznej koli, spanie i oglądanie filmów. Robienie trochę niczego.

Ai jest samotnikiem. Nie z własnego wyboru ale zdecydowanie z własnej winy. Jest chorobliwie nieśmiała i zamknięta w sobie, trochę zagubiona, przekonana o nieprzystępności świata i dwulicowości ludzi. Wiele w niej ciepła i opiekuńczości lecz bardzo mało osób miało okazję się o tym przekonać. Smutna z niej osóbka (ale nie żadne emo pls ; ; ) lecz zawszę uprzejmie się uśmiecha, uroczo się śmieje i chętnie pomaga, nie chcąc nic w zamian. Wygląda na to że nigdy nie myśli o sobie i zawsze ma na celu dobro innych. Nie wiele mówi o sobie dlatego i ja nie wiele o niej powiedziałam.
Przedziwna mieszanka. Nic ciekawego. Zwykła dziewczyna. Nic specjalnego.
Skąd wiem o forum: zgaduj.
nie wiem czy tak może być, ale wszystko co powinno być - jest.
Jeśli jednak jest źle to poprawię~ ;n;
nanana-na-le-eeeśnik.
Powrót do góry Go down
Gabriel
Admin
Gabriel


Liczba postów : 63
Reputation : 0
Join date : 10/10/2013
Age : 29

Ajgo ; ; Empty
PisanieTemat: Re: Ajgo ; ;   Ajgo ; ; EmptySob Paź 12, 2013 7:40 pm

Jest wszystko ok~ :)
Ogólnie doszedłem do wniosku, że osoby z poprzedniego forum, ogólnie są akceptowane, ale skoro zadałaś pytanie, to owszem, może tak być ^^
Powrót do góry Go down
https://podstawypatologii.forumpl.net
 
Ajgo ; ;
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zarzuć okiem :: Karty postaci-
Skocz do: